Nxitoni! Çmimet po rriten së shpejti. Përfito 50% ulje para se të jetë tepër vonë!

Përmirëso në Premium

Identifikohu

Platforma e të shkruarit shumëgjuhësh

Përdorni mjete të ndryshme shkrimi SEO dhe marketingu në një platformë të vetme që janë të optimizuara për të gjitha gjuhët, jo vetëm anglisht.

Aplikacionet kryesore në tendencë

Konvertuesi i AI në njeri

Konvertimi i tekstit të AI në njeri është një detyrë shumë e lodhshme, por mjeti ynë do ta shndërrojë atë në njerëzor brenda pak sekondash.

Detektor i përmbajtjes AI falas

Përdorni detektorin tonë falas dhe të avancuar të përmbajtjes së AI. Më e sakta sipas studimeve të palëve të treta. Detektor teksti pa inteligjencë artificiale. Detektor falas ChatGPT.

Heqja e plagjiaturës

Do të heqë plotësisht plagjiaturën nga përmbajtja juaj me një garanci 100%. 100% falas

Pa pagesë heqës plagjiaturash Ai - Rishkruaj tekstin

Gjeneroni përmbajtje unike në çdo shtypje të butonit

Dëshironi të rishkruani tekstin?

Provoni mjetin tonë të rishkrimit me vlerësim të lartë

Modaliteti bazë
Modaliteti i avancuar

0/1000

.pdf, .doc , .docx

2 kostoja e kredive

Si të hiqni plagjiaturën?

Mjeti ynë i AI ju ndihmon të siguroheni që puna juaj të jetë e gjitha juaja. Ai përdor teknologji inteligjente për të kontrolluar me kujdes shkrimin tuaj, duke u siguruar që të mos jetë shumë si gjërat e tjera atje. Kur përdorni këtë mjet, nuk po rregulloni vetëm plagjiaturën, por po e bëni shkrimin tuaj më të besueshëm. Merrni kontrollin e ideve tuaja origjinale dhe shikoni se si ky mjet ndryshon punën tuaj. Provojeni dhe shikoni shkrimin tuaj të bëhet diçka e veçantë dhe vetëm për ju.

Shkruani një tekst me fjalë të tjera | Ndrysho Tekstin | Ndryshues i fjalëve

Dëshiron të heqësh plagjiaturën nga artikujt, esetë, tezat ose çdo përmbajtje e shkruar? Thjesht përdorni mjetin tonë të ndërrimit të fjalëve. Do të ndryshojë tekstin dhe do të shkruajë tekst me fjalë të tjera. Pra, detektori i plagjiaturës nuk mund ta gjejë plagjiaturën

Rreth Nesh

Ne jemi në një mision për të ndihmuar shkrimtarët shumëgjuhësh

Ne po ofrojmë mjete falas të AI për shkrimtarët në gjuhën e tyre amtare pa asnjë kosto. Pra, ata mund të përfitojnë nga mjetet e AI. Aktualisht ne kemi nxjerrë në treg REMOVER PLAGIARISM dhe së shpejti do të lançojmë mjete të tjera të AI. Nëse ju pëlqen puna jonë, mund ta ndani faqen tonë të internetit me miqtë tuaj dhe të vazhdoni të na mbështesni.

Na kontaktoni

Mund të na kontaktoni në support@cudekai.com

Mjetet

Konvertuesi i AI në njeriDetektor i përmbajtjes AI falasKontrollues falas i plagjiaturësHeqja e plagjiaturësMjet falas për parafrazimKontrolluesi i esesëShkrimtar i esesë i AI

Kompania

Contact UsAbout UsBlogjetPartner me Cudekai