Kurseni 50% me ofertën e sponsorizuar! Përfitoni tani. 100% garanci për kthimin e parave.

Përmirëso në Premium

Identifikohu

Partner Me Ne

Mirë se vini në programin e fitimit cudekai! Zbuloni mundësitë e mahnitshme për të fituar para me ne:

Influencer Program

Fitoni deri në 1000 dollarë për video!


Fito $0.5 për çdo 1 mijë shikime autentike, duke filluar me një pagesë prej 20 dollarësh (40 mijë shikime).

Ja si


  1. Krijoni përmbajtje në YouTube, TikTok ose Instagram se si cudekai.com mund t'i ndihmojë përdoruesit.
  2. Përmendni dhe shfaqni faqen tonë të internetit Cudekai.com në videon tuaj
  3. Shtoni @cudekaiofficial dhe #cudekaiofficial në etiketat tuaja
  4. Ndiqni cudekaiofficial në YouTube, TikTok ose Instagram.
  5. Jo e nevojshme. Përpara se ta postoni, mund ta ndani videon me ne për miratim.

Kriteret e pranueshmërisë

Për të përcaktuar përshtatshmërinë tuaj për të fituar me Cudekai, ju lutemi na kontaktoni në support@cudekai.com

Mjetet

Konvertuesi i AI në njeriDetektor i përmbajtjes AI falasKontrollues falas i plagjiaturësHeqja e plagjiaturësMjet falas për parafrazimKontrolluesi i esesëShkrimtar i esesë i AI

Kompania

Contact UsAbout UsBlogjetPartner me Cudekai